check Bezmaksas piegāde no 110,00 €
check Atgriešana līdz 14 dienām
check Apmaksa pēc 30 dienām
check Vairumtirdzniecība - B2B

Apbalvojumi un sertifikāti

Apbalvojumi un sertifikāti

 

Pastāvīgi attīstām un pilnveidojam mūsu interneta veikalu, kas nepaliek nepamanīts klientu vidū. Jau vairāku gadu garumā esam ieguvuši apbalvojumus un atzinības lielākajos interneta veikalu reitingos.

 

Pirmā vieta kategorijā „Motorizācija” Opineo reitingā — 2018. un 2022. gadā ieguvām pirmo vietu kategorijā „Motorizācija” Opineo organizētajā prestižajā Interneta Veikalu Reitingā, apsteidzot ne tikai citus motociklu veikalus, bet arī auto detaļu un riepu interneta veikalus.

 

Atzinība kategorijā “Labakie interneta veikali” Opineo reitingā — 2021. gadā ieguvām atzinību Opineo organizētajā prestižajā Interneta Veikalu 2021. gada Reitingā kategorijā "Labākie interneta veikali". Izcēlāmies ne tikai uz motociklu un automobiļu veikalu fona, bet arī starp citu nozaru interneta veikaliem.

 

Otrā vieta kategorijā „Motorizācija” Opineo reitingā — 2016. gadā ieguvām otro vietu kategorijā "Motorizācija" Opineo organizētajā prestižajā Interneta Veikalu Reitingā. Izcēlāmies ne tikai uz citu motociklu veikalu, bet arī auto detaļu un riepu piegādātāju fona.