check Bezmaksas piegāde no 110,00 €
check Atgriešana līdz 14 dienām
check Apmaksa pēc 30 dienām
check Vairumtirdzniecība - B2B

ATV - Quad

Dubļi, smiltis un akmeņi — tieši tas mums patīk ceļā! Ja arī tev tas patīk, tad esi īstajā vietā. Pie mums atradīsi daļas savai kvadrai un ATV, kā arī apģērbu, zābakus un aksesuārus, lai īstenotu savu bezceļu aizraušanos.

Vispopulārākās preces

Jūs braucat bezceļa apstākļos, tāpēc labi zināt, cik liela slodze var rasties jūsu kājām un apakšstilbiem, ja stundām ilgi braucat karstumā. Kvadracikla/ATV zābakam ir ne tikai stingra zole, kas nodrošina stingru atbalstu un ērtu sviru, bet arī pilnīga kāju aizsardzība, kad krītat vai pārvarot sarežģītu reljefu. Kvadracikla apaviem jābūt stingriem, ērtiem un izturīgiem. Galu galā, apaviem nav prasīgākas vides par bezceļu apaviem. Apskatiet mūsu kvadraciklu/ATV apavu klāstu no labākajiem nozares ražotājiem. Jūs gaida dažādu zīmolu, tostarp Fox, Gaerne, Leatt un Thor, modeļu klāsts.

Dodoties bezceļu braucienā, nedrīkst aizmirst par piemērotu apģērbu. ATV apģērbs nodrošinās jūsu aizsardzību kritiena gadījumā un efektīvi novērsīs jebkādus pārsteigumus, ko jums sagādās bezceļi. ATV apģērbs nodrošina arī braukšanas komfortu un pilnīgu brīvību. Neatkarīgi no tā, vai jūs šķērsojat krūmājus vai uzstādāt jaunu rekordu trasē, nekas jūs nevarēs apturēt kustībā! Apskatiet mūsu kvadraciklu apģērbu klāstu un apbruņojieties bezceļiem ar apģērbu, kas nodrošinās jums drošību, komfortu un stilu, kad būs karsti.

Kvadracikla brilles ir obligāts piederums jebkuram bezceļu faniem. Tās pasargās jūs no dubļiem un akmeņiem, kas lido zem citu transportlīdzekļu riteņiem, un pasargās jūsu acis no zariem, krūmiem un citiem dabas elementiem, kas vēlas jums kaitēt, kamēr marķējat trasi. Kvadraciklu/ATV aizsargbrillēm jābūt ērtām, perfekti piegulošām un izturīgām. Galu galā, laukā nav mīkstu spēļu! Turklāt ir ieteicams izvēlēties modeli ar vizieri, kas neaizsvīst, braucot lietū vai intensīvi piepūloties, nodrošinot maksimālu redzamību.

Kvadracikla mugursoma ir vienkāršākais veids, kā paņemt līdzi viss nepieciešamākais bezceļos. Ūdens, krājumi, navigācija vai rezerves cimdi - tās ir tikai dažas no lietām, kas jums būtu pa rokai, atrodoties bezceļos. Turklāt daži kvadraciklu/ATV mugursomu modeļi piedāvā daudz vairāk nekā tikai transportēšanas vietu. Sertificēts muguras aizsargs, kas paaugstinās jūsu drošību, kad bezceļu apstākļos būs karsti, vai ietilpīgs kamelbaks, pateicoties kuram varat uzpildīt šķidrumus, nenokāpjot no mašīnas, ir tikai dažas no papildierīcēm, kas jāņem vērā, izvēloties mugursomu savam kvadraciklam.

Nav grūti atrast jaunu defektu, braucot krosā vai motokrosa trasē. Dzinējs, balstiekārta, bremzes un pārnesumkārba ir tikai dažas no kvadricikla sastāvdaļām, kas tiek pakļautas slodzei bezceļos. Ja vēlaties izbaudīt drošu, ērtu un patīkamu braukšanu, pievērsiet uzmanību sistemātiskai apkopei un pastāvīgi novērsiet visus defektus. Tāpēc nogādājiet savu kvadriciklu darbnīcā, izmantojiet mūsu plašo kvadriciklu detaļu datubāzi un izbaudiet pilnībā darbspējīgu mašīnu. Jūs atradīsiet rezerves daļas kvadracikliem un kvadracikliem gan no zīmolu ražotājiem, gan budžeta modeļiem, piemēram, Ķīnas kvadracikliem 50, 125 un 250 ccm klasē.

Bezceļu apvidos, saķere ir svarīga! Kvadraciklu un kvadraciklu riepas garantē pilnīgu kontroli pār transportlīdzekli, efektīvu bremzēšanu un spēju agresīvi mainīt virzienu. Neatkarīgi no tā, kur izmantojat kvadraciklu (asfalts, motokrosa trase vai bezceļu ceļš) un kāds ir jūsu iecienītākais segums (dubļi, smiltis, akmeņi vai sniegs), jūs atradīsiet kvadraciklu riepas, kas atbilst jūsu vajadzībām. Pazīstami ražotāji (tostarp ITP, Duro, SUNF un JOURNEY), augsta kvalitāte un izturīgi materiāli ir tikai sākums kvadriciklu un ATV riepu priekšrocību sarakstam, ko jūs atradīsiet Gmoto!

Vai jums ir karsti uz lauka? Tad jūs labi zināt, ka var notikt jebkas! Ja vēlaties būt gatavs jebkādiem pārsteigumiem bezceļu un motokrosa braucienu laikā, jums jāaprīko sevi ar kvadriciklu piederumiem. Vinčas, instrumentu piederumi, enkuri, vilkšanas siksnas vai āķu stiprinājumi ir tikai sākums garajam kvadraciklu piederumu sarakstam, ko atradīsiet Gmoto. Izvēlieties sev nepieciešamos kvadriciklu piederumus un dodieties bezceļu braucienā. Piedzīvojums gaida!

Kvadracikla ķivere ir svarīgs priekšmets, kas jāņem līdzi bezceļu braukšanai. Tā efektīvi pasargās jūsu galvu no bojājumiem kritiena gadījumā, ļaus jums noturēt brilles stingrā vietā un pasargās jūs no zariem vai akmeņiem, kas izlido zem citu transportlīdzekļu riteņiem. Galvenokārt kvadricikla/ATV ķiverei jābūt drošai (sertifikācijai ir jābūt obligātai!), ērtai un labi vēdināmai, lai jūs justos komfortabli, braucot prasīgos apstākļos karstā laikā. Mēs esam sagatavojuši jums kvadraciklu ķiveru klāstu no atzītiem ražotājiem, tostarp Leatt, Airoh, IMX, Bell un Thor.

Termoaktīvā apakšveļa

Termoveļa ļauj saglabāt siltuma komfortu, braucot aukstās, karstās un lietainās dienās. Vismodernākie modeļi, kas šūti no inovatīvām šķiedrām, samazina ķermeņa temperatūru līdz pat 1 grādam pēc Celsija, savukārt biezāka termoveļa no merino vilnas sasilda ķermeni pat ekstremālos laika apstākļos. Termoveļa nozīmē arī svaigumu (sudraba joni samazina smaku izraisošo baktēriju vairošanos) un nesasitumus (pateicoties bezšuvju konstrukcijai), kas arī uzlabo braukšanas prieku ar kvadraciklu bezceļu apstākļos.

Dodaties bezceļu braucienā uz ilgu laiku? Ir vērts ieguldīt līdzekļus četrriteņa bagāžniekā vai apvalkā uz riteņiem! Ietilpīga centrālā bagāžnieka vai rollbag somas jūsu kvadriciklam ir vienkārša recepte, lai jūsu bezceļu piedzīvojumos būtu līdzi viss nepieciešamais aprīkojums. Apģērbu maiņa, transportēšanas siksnas, troses un citi piederumi ir tikai dažas no lietām, ko droši pārnēsāsiet bagāžā, kas paredzēta kvadracikliem un kvadracikliem. Apskatiet mūsu piedāvāto centrālo bagāžnieku, rollbagu un bagāžas somu klāstu kvadracikliem/ ATV, kurus nenobiedēs neviens bezceļu piedzīvojums.