check Bezmaksas piegāde no 110,00 €
check Atgriešana līdz 14 dienām
check Apmaksa pēc 30 dienām
check Vairumtirdzniecība - B2B

Cafe Racer

Nekas neļauj justies labāk kā sava motocikla pārbūve un pēc projekta pabeigšanas izbraukt ar to pilsētā vai uz ceļa. Pie mums jūs atradīsiet visu, kas ļaus jums to sajust!

Vispopulārākās preces

Caffe racer motociklu zābaki apvieno komfortu, drošību un pārlaicīgu dizainu. Mēs esam atlasījuši stilīgākos dabīgās ādas un sintētisko materiālu motociklu zābaku modeļus no nozares līderiem, tostarp Shima, Modeka un Broger. Izvēlieties no traperiem, kedām un militārajiem motociklu zābakiem, kas lieliski piestāvēs cafe racer motocikliem. Apskatiet, ko esam jums sagatavojuši, un dodieties ceļā!

Motocikla apģērbs cafe racer mašīnai ir klasisku materiālu (džinsu un dabīgā āda lieliski sader ar cafe racer mašīnām), mūsdienīgu drošības un komforta risinājumu un mūžīga dizaina kombinācija, kas nekad nekļūst garlaicīga! Iepazīstieties ar mūsu kafejnīcas sacīkšu motociklu apģērbu ieteikumiem un dodieties ceļā, piesaistot garāmgājēju un citu motociklistu uzmanību.

Motocikla mugursoma ir nepieciešama, ja dodaties ceļā vai braucat uz darbu ar motociklu. Klēpjdators, fotoaparāts, dokumenti, lietus jaka un ērts instrumentu komplekts ir tikai daži piemēri lietām, ko varat ērti pārvadāt motocikla mugursomā. Mūsu piedāvājumā ir vairāki desmiti motocikla mugursomu, un dažām no tām ir patiešām noderīgas papildierīces, piemēram, iebūvēta ūdens tvertne (pazīstama kā camelbak) vai muguras aizsargs. Apskatiet, ko esam jums sagatavojuši, un paceliet sava kafejnīcas braucamrīka komfortu pavisam jaunā līmenī!

Katrs kafejnīcas sacīkšu īpašnieks labi zina, cik sarežģīts ir šāda projekta izveides process. Mēs esam sagatavojuši plašu motociklu detaļu klāstu, lai jūs varētu salabot iegādāto bāzi, kā arī veikt servisu un izmaiņas cafe racer būvē. Apskatiet, ko esam jums sagatavojuši, un dodieties ceļā šajā sezonā!

Vai meklējat patiešām skaistas motocikla riepas savam cafe racer motociklam? Tādas, kas papildinās tā izskatu, lieliski saderēs ar diskiem un padarīs jūsu dizainu viengabalainu? Gmoto atradīsiet kafejnīcas sacīkšu motociklu riepas no atzītiem ražotājiem (tostarp Mitas, Pirelli un Michelin), kurās apvienota augsta kvalitāte, mūsdienīgi risinājumi un iespaidīgs izskats! Apskatiet mūsu kafejnīcas sacīkšu motociklu riepu klāstu, papildiniet savu dizainu un dodieties ceļā.

Vai jūs pārveidojat savu motociklu par kafejnīcas braucamo un meklējat motociklu piederumus, lai izveidotu savu sapņu projektu? Mūsu noliktavā ir simtiem piederumu un papilddetaļu, kas sniegs jums iespēju izveidot īstu mākslas darbu, ar ko pārsteigt uz ielas un motociklu salidojumos. Cita starpā jūs atradīsiet priekšējo lukturu pārsegus, sēdekļus, stūres gala spoguļus, rumbas kopas un cafe racer stila apgaismojuma komponentus. Apskatiet, ko esam jums sagatavojuši, izpildiet pasūtījumu un lidojiet uz garāžu, lai pabeigtu savu projektu!

Garāžas produkti

Vai veidojat savu sapņu projektu, bet jūsu darbnīca ir nepietiekami aprīkota un tajā trūkst instrumentu? Ir pienācis laiks to mainīt! Gmoto atradīsiet plašu specializēto instrumentu (piemēram, vakuometra un riteņu balansiera), garāžas piederumu (piemēram, absorbējošu paklājiņu, motociklu domkratu, riteņu statīvu un darbnīcas taburešu) un visu veidu rokas instrumentu (tostarp ekstraktoru, uzgriežņu atslēgu, skrūvgriežu un dinamometrisko atslēgu) izvēli. Apskatiet, ko esam jums sagatavojuši, aprīkojiet savu garāžu ar visiem nepieciešamajiem instrumentiem un piederumiem un tad pabeidziet savu cafe racer projektu!

Dzīvesveids - Ikdienišķa - Ikdienas valkāšana

Vēlaties uzsvērt savu motocikla izjūtu darbā vai skolā? Nav vieglāka veida kā ar motocikla t-kreklu vai džemperi! Jūs atradīsiet ikdienas motociklu apģērbu, kas lieliski iederēsies jūsu stilā. T-krekli, sporta krekli, polo krekli, cepures un zeķes ir tikai sākums! Apskatiet, ko esam jums sagatavojuši, un dodieties uz pilsētu motociklista apģērbā.

Vai uz sava cafe racer braucat ar atvērtu ķiveri? Jums ir nepieciešamas stilīgas motociklista brilles, lai pasargātu acis no lietus, vēja un ātrumā lidojošiem kukaiņiem. Jūs atradīsiet retro stila motociklu brilles, kas ir izgatavotas, pievēršot uzmanību vissīkākajām detaļām. Apskatiet, ko esam jums sagatavojuši, izvēlieties sev tīkamākās motocikla brilles un sēžieties pie sava kafejnīcas sacīkšu auto stūres. Ļaujiet piedzīvojumam jūs aizraut!

Vispārīgi produkti

Papildu pagrieziena signāli, tahometri, motociklu dīvāniņi un virkne citu papildierīču, ko varat uzstādīt savam kafejnīcas braucamrīkam, ir tikai neliela daļa no mūsu veikalā pieejamajiem produktiem. Mēs esam jums atlasījuši motociklu detaļas, piederumus un instrumentus, lai jūs varētu pabeigt savu projektu vai veikt tajā jebkādas izmaiņas. Apskatiet, ko esam jums sagatavojuši, dodieties ceļā un parādiet pasaulei savu unikālo motociklu!

Ja braucat ar cafe racer, jums ir nepieciešama ne tikai droša un ērta, bet arī stilīga motocikla ķivere! Mēs esam atlasījuši atvērtās, žokļa un integrālās cafe racer stila motociklu ķiveres, kas ir lielisks papildinājums jūsu motociklista apģērbam šī ikoniskā stila mašīnām. Jūs atradīsiet motociklu ķiveres no pašiem slavenākajiem ražotājiem, tostarp Bell, Lazer, Biltwell un SHOEI.

Termoaktīvā apakšveļa

Dodaties izbraucienā ar savu cafe racer? Noteikti uzvelciet termoveļas komplektu, lai garantētu siltuma komfortu. Atkarībā no izvēlētā modeļa termoveļa nodrošinās vai nu siltumu, vai vēsumu. Siltie merino vilnas komplekti ir ideāli piemēroti agrās rīta salnās un lietainā izbraucienā, savukārt elpojošs termoveļas komplekts ar bagātīgiem ventilācijas paneļiem atbrīvos jūs karstākajā laikā. Apskatiet mūsu motociklu termoveļas klāstu un nodrošiniet sev komfortu uz ceļa.

Motocikla bagāžai cafe racer motocikliem raksturīgs pārlaicīgs dizains, augstas kvalitātes materiāli un augsta funkcionalitāte. Cita starpā jūs atradīsiet bagāžniekus (centrālos un sānu), bagāžniekus, rollbagus un tvertņu somas. Viss cafe racer stilā, lai netraucētu jūsu unikālajam dizainam! Apskatiet, ko esam jums sagatavojuši, izvēlieties sev tīkamākos modeļus un dodieties ceļā. Piedzīvojums gaida jūs!

Cafe racer motocikla cimdi nodrošinās jūsu rokām komfortu un drošību, braucot ar savu unikālo vienriteni. Tie pasargās tās no lietus, aukstuma, steidzīgiem kukaiņiem un vēja spiediena, kā arī kritiena gadījumā efektīvi pasargās tās no sekām, ko radīs sāpīgs kontakts ar asfaltu. Iepazīstieties ar mūsu ieteikumiem par motocikla cimdiem cafe racer mašīnām un sniedziet savām rokām visaugstāko aizsardzības līmeni!

Izplūdes sistēma

Vai vēlaties, lai jūsu kafejnīcas sacīkšu automašīna spētu rēkt? Vai arī jūs meklējat trokšņu slāpētāju, lai pabeigtu izplūdes sistēmas vai visa motocikla izskatu? Jebkurā gadījumā esat nonācis īstajā vietā! Mēs esam jums atlasījuši desmitiem kāses sacīkšu motociklu trokšņu slāpētāju, kas ne tikai skaisti skan, bet arī tikpat labi izskatās. Apskatiet, ko esam jums sagatavojuši, un pabeidziet savu cafe racer projektu, uzstādot tam neaizmirstamu trokšņu slāpētāju!