check Bezmaksas piegāde no 110,00 €
check Atgriešana līdz 14 dienām
check Apmaksa pēc 30 dienām
check Vairumtirdzniecība - B2B

Enduro un Cross braucējiem

Vai esi krosa moto cienītājs? Šeit tu noteikti atradīsi kaut ko sev un savam enduram.

Vispopulārākās preces

Motociklu domkrati

Krosa un enduro velosipēdiem apkope jāveic biežāk nekā citu klašu velosipēdiem. Braukšana skarbos apstākļos, lielas slodzes uz dzinēju un citiem komponentiem, nemaz nerunājot par mazākām un lielākām augsnēm, kas ir ikdienas kārtība bezceļu apstākļos, ir apstākļi, kas veicina bojājumus. Apkopi bezceļu motocikliem atvieglo izturīgs krusteniskais/enduro domkrats. Izturīga tērauda konstrukcija, ergonomisks rokturis, kas ļauj ērti pacelt transportlīdzekli, un apdare jūsu iecienītā zīmola krāsā - tās ir labu kros/enduro motociklu domkratu raksturīgākās pazīmes. Ja vēlaties, lai jūsu motociklu nolaistu maigi, ieteicams izvēlēties krustu/enduro domkratu ar iebūvētu amortizatoru. Izvēloties krustu/enduro domkratu, pievērsiet uzmanību kompaktajam dizainam. Galu galā, dodoties uz sacensībām vai motokrosa trasi, jūs nevēlaties nēsāt līdzi lielu aprīkojumu. Aizvien pieaugošais kros/enduro motociklu domkratu skaits tirgū nozīmē, ka ražotāji sacenšas viens ar otru ergonomikas un komforta ziņā, piedāvājot ļoti labus produktus par saprātīgām cenām.

Ikviens, kurš vismaz reizi ir braucis bezceļu vai motokrosa trasē, zina, cik neparedzams ir šis sporta veids. Kritieni, akmeņi, kas izlec zem citu motociklu riteņiem, un pēdas balsti, kas ieurbjas kājā pēc katras piezemēšanās uz nedrošas zemes - tās ir tikai dažas no briesmām, ar kurām jātiek galā krosa/enduro motociklu zābakiem. Labam krosam paredzētam zābakam jāaizsargā potītes locītava no sastiepumiem un izmežģījumiem, tam jābūt ar zoli, kas ļauj pēdai droši balstīties uz pēdas kājiņām, un ergonomiski konstruētam, lai pārnesumu pārslēgšanas un bremžu svirām nebūtu problēmu. Protams, motociklu enduro zābakiem un krosam paredzētajiem zābakiem ir svarīga ne tikai drošība, bet arī valkāšanas ērtums. Izvēloties enduro/kross motociklu zābakus, pievērsiet uzmanību to piegulumam pie kājas, ventilācijas sistēmai un iekšpusē izmantotajam materiāla veidam. Neaizmirstiet par stilu! Krosa/enduro zābakiem ir labi jāizskatās. Neatkarīgi no jūsu motocikla un apvidus motocikla garderobes, jūs noteikti atradīsiet piemērotus kros/enduro zābakus. Ražotāji konkurē ne tikai ar izmantoto materiālu kvalitāti un inovatīviem risinājumiem, bet arī ar kros/enduro zābaku dizainu un krāsu versijām. Spilgtas krāsas, pieklusināti vintage toņi vai varbūt klasiski melni ar hromētām sprādzēm? Izvēles ziņā krosa un enduro apavi pārsniedz visas cerības.

Vai braucat bezceļa apstākļos? Jums jāaprīko sevi ar labu enduro apģērbu, kas nodrošinās jums komfortu un drošību, kamēr būs karsti. Izvēloties enduro apģērbu, pievērsiet uzmanību vairākiem faktoriem, tostarp komfortam, dizainam un uzbūves kvalitātei. Tomēr nedrīkst aizmirst, ka enduro vai krosa apģērbam pirmām kārtām ir jāsamazina traumu gūšana, krītot vai brienot cauri rievām. Tāpēc, meklējot savus sapņu enduro apģērba elementus, pievērsiet uzmanību aizsargierīču/aizsargu sertifikātiem un materiāliem buferos, ceļgalu polsteros, ortozēs, bruņās utt. Atcerieties, ka krosa apģērbs ir ne tikai aizsargi, bet arī cimdi, blūzes, bikses un jakas. To gadījumā jūs varat izpriecāties ar stilu un pieskaņot konkrētas apģērba detaļas, piemēram, savam motociklam. Enduro/krosa apģērbs vienmēr ir pārsteidzis ar krāsu kombinācijām un dizainu, kas to atšķir no motociklu apģērba, kas paredzēts asfalta ceļiem vai garām distancēm. Krosa krosa apģērbs ļauj jums 100 % izpaust savu raksturu un izcelties motokrosa trasē vai uz lauka ar unikālu izskatu - ar mūsu apģērbu jūs atstāsiet iespaidu! Jūs atradīsiet krosa un enduro apģērbu no vairākiem pazīstamiem ražotājiem, piemēram, Fox, Leatt un Thor.

Krusta aizsargbrilles ir būtiska aprīkojuma daļa ikvienam, kas dodas ārpus ierastās takas, lai pēc ugunsgrēka dotos uz bezceļiem. Tās nodrošina gan drošību, gan komfortu, braucot bezceļa apstākļos. Enduro aizsargbrillēm jābūt ar skrāpējumiem izturīgu vizieri un atdalāmu stiprinājumu, kas sekundes daļiņā atjauno pilnu redzamību - mēs nevaram iedomāties sacensības bez tām! Jūs novērtēsiet arī krosa briļļu labu hermētiskumu, braucot sarežģītos apstākļos. Rāmīša forma un hermētiskās putas samazina spiedienu un ierobežo putekļu iekļūšanu zem aizsargbrillēm. Izvēloties savas sapņu enduro brilles, pievērsiet uzmanību arī siksniņai. Tai jābūt izturīgai un ar silikona pārklājumu, lai nodrošinātu, ka krosa/enduro brilles droši turas uz jūsu ķiveres.

Mainīgās daļas

Krosa un enduro motocikliem ir nepieciešams biežāks remonts, apkope un detaļu nomaiņa nekā asfalta motocikliem. Tomēr tā ir nepieciešamība, ko mēs panesam ar smaidu uz lūpām. Galu galā visus šos bojājumus un aizķepušos virzuļus izraisa tieši tas, ko mēs mīlam visvairāk - karstums bezceļos! Izvēloties krosa vai enduro detaļas, vadieties ne tikai pēc cenas, bet arī pēc uzbūves kvalitātes. Virzuļi, gredzeni, riepas un piekares komponenti ir tikai dažas no krosa/enduro detaļām, kas ietekmē jūsu sniegumu motokrosa trasē un prieku bezceļos. Starp visbiežāk maināmajām enduro detaļām ir tādas patērējamas sastāvdaļas kā gaisa filtrs un motora eļļa - neaizmirstiet par tām, un jūsu motocikls jums atmaksāsies ar nevainojamu veiktspēju. Jāatzīmē, ka krosa/enduro motocikliem (īpaši divtaktu motocikliem) atsevišķu krosa/enduro detaļu nomaiņas intervāli tiek rēķināti nevis kilometros, bet stundās - tātad virzuļa nomaiņa ir dažu desmitu stundu, nevis dažu tūkstošu kilometru jautājums. Krosa un enduro detaļu galvenie ražotāji ir D.I.D un Afam (motociklu ķēdes un piedziņas ķēdes), WP (balstiekārta), KN (gaisa filtrs un eļļas filtrs) un Brembo (bremzes). Gmoto veikalā jūs atradīsiet plašu enduro un krosa detaļu izvēli gan 50, 125 un 250 ccm lielākajiem zīmolu motocikliem, gan budžeta krosa un enduro motocikliem no Ķīnas.

Bezceļu apvidū ir ļoti svarīga laba saķere. Neatkarīgi no tā, vai braucat motokrosa trasē vai pa meža takām, ir vērts nodrošināties ar labām krosa/enduro riepām. Kādām jābūt krosa un enduro riepām? Būtiska ir efektīva pašattīrīšanās, protektors, kas nodrošina labu saķeri līkumos un bremzēšanas laikā, un homologācija (ja plānojat braukt pa koplietošanas ceļiem). Izvēloties enduro riepas, atbildiet uz jautājumu, uz kāda veida seguma visbiežāk brauksiet. Daudziem ražotājiem ir krosa/enduro riepu klāsts, kas paredzēts mīkstām, vidēji cietām un cietām virsmām. Tas nozīmē, ka dažas enduro riepas ir vislabāk piemērotas smiltīm un dubļiem, bet citas - akmeņainām takām vai klintīm. Pirkšanas laikā noteikti pievērsiet tam uzmanību, lai baudītu labu vadāmību, drošu braukšanu un vislabāko bezceļu pieredzi.

Atzīsim - motociklisti ir sīkrīki! Krosa un enduro motociklu aksesuāri ir neatņemama mīlestības pret bezceļiem sastāvdaļa. Tie palīdz mums izcīnīt labākas vietas sacensībās (piemēram, perfektā satvēriena stūres), aizsargā mūsu motociklus no bojājumiem (piemēram, enduro motora pārsegs) un atvieglo apkopi un remontu (piemēram, izpūtēja aizbāzni vai kros/enduro domkratu). Turklāt cross/enduro piederumi ļauj jums personalizēt savu aprīkojumu - finieri, uzlīmes, papildaprīkojuma pārsegi vai palielināta degvielas tvertne ir tikai sākums. Vai meklējat aksesuārus savam cross/enduro motociklam? Jūs esat īstajā vietā, jo mums ir vesels to krājums!

Dodies uz bezceļu vai motokrosa trasi? Jums ir nepieciešama izturīga ķivere apvidus apvidum, kas nodrošina augstu drošības un braukšanas komforta līmeni. Labām krosiem paredzētām ķiverēm ir raksturīgs neliels svars, efektīva ventilācijas sistēma un pienācīga konstrukcija (piemēram, no dažādām šķiedrām veidots daudzslāņu apvalks). Turklāt krosa un enduro ķiverēm jābūt ar vizieri, kas pasargā no saules un akmeņiem, kas lido zem citu motociklu riteņiem, tādējādi palielinot braukšanas drošību. Izvēloties savu sapņu enduro/kros ķiveri, pievērsiet uzmanību arī aizdarei. Daudzi no mums nevar iedomāties braukšanu bez apvidū bez DD aizdares - par laimi, šis ir ļoti populārs risinājums. Kopumā krosa ķiveres ir ne tikai par stilu, lai jūs izceltos laukā un motokrosa trasē, bet galvenokārt par drošību un komfortu, braucot ārpus ielas.

Termoaktīvā apakšveļa

Termoveļa jau vairākus gadus kļūst arvien populārāka starp bezceļu motociklistiem. Sākotnēji ražotāji savus izstrādājumus orientēja uz tiem, kas dodas ceļā aukstākos laikapstākļos, taču laika gaitā tirgū sāka parādīties termoveļa, kas palielina termisko komfortu arī vasaras karstumā. Mūsdienās termoveļa ir mūsdienīgi produkti, kas ir neaizstājams pirmais motociklista ekipējuma slānis - gan krosa un enduro braucējiem, gan arī šosejas motociklistiem. Termoveļa efektīvi izspiež mitrumu uz āru, kas kopā ar ventilācijas zonām un bezšuvju konstrukciju nodrošina augstu komforta līmeni neatkarīgi no apvidus vai braukšanas tempa. Turklāt, dodoties enduro izbraucienā, termoveļa labi sader ar citām aktivitātēm, tāpēc varēsiet droši doties pārgājienā vai kāpšanā, nemainot apģērbu. Savukārt termoveļa ir neaizstājams ekipējums, dodoties slēpot vai braukt ar sniega dēli, īpaši komplekti, kas izgatavoti no merino vilnas.

Krustu aizsargi ir būtiski, ja vēlaties atgriezties no bezceļu izbrauciena vesels un turpināt savu bezceļu hobiju. Aizsargi, ortozes, buferi, kakla stabilizatori un bruņas - krustu aizsargu izvēle ir liela, un tas nozīmē, ka ir arī daudz veidu, kā palielināt drošību. Populārākie enduro aizsargi ir no tādiem zīmoliem kā Fox, Leatt un Acerbis. Izvēloties krosa aizsargus, pievērsiet uzmanību aizsargu sertifikācijai, ventilācijas sistēmai un uzbūves kvalitātei. Atcerieties, ka, jo smagāk jūs braucat un jo iespaidīgākas darbības veicat motokrosa trasē, jo vairāk jums jābruņojas un jāķeras pie augstākas klases krosa aizsargiem. Papildu kritēriji, iegādājoties enduro aizsargus, ir stiprinājuma sistēmas un izskats. Tāpat kā citiem krosa/enduro aizsarglīdzekļiem (piemēram, ķiverēm un zābakiem), arī krosa aizsargiem ir fenomenāls stils un daudzveidīgas krāsu versijas.

Enduro izbraucienu un intensīvu treniņu laikā motokrosa trasē ir labi nodrošināt pietiekamu hidratāciju, īpaši vasaras karstumā. Ideāls risinājums ir enduro mugursoma ar camelbak, t. i., mugursomas iekšpusē iebūvētu urīnpūsli. Izvēloties enduro mugursomu, vadieties ne tikai pēc ūdens tvertnes ietilpības, bet arī pēc pašas mugursomas. Tas parasti ir no 8 līdz 25 litriem, kas ļaus jums pārvadāt būtiskākos krosa/enduro piederumus, lietus jaku, rezerves cimdus vai kameru/telefonu. Krosa/enduro mugursomas sarežģītības un nēsāšanas komforta ziņā neatpaliek no treka mugursomām, turklāt tiek izstrādāti modeļi, kas paredzēti tieši konkrētiem motosporta veidiem. Labu enduro/kros mugursomu raksturo ūdensnecaurlaidīgas rāvējslēdzējas, vismaz 2 litru ietilpīgs rezervuārs un ergonomiska siksnu sistēma, kas neierobežo kustības braukšanas laikā vai nēsājot pēc izkāpšanas. Turklāt augstas klases enduro/kros mugursomai var būt sertificēts muguras aizsargs, kas nodrošina papildu drošību, braucot pa nelīdzenu apvidu. Daži no populārākajiem ražotājiem, pie kuriem var atrast lielisku enduro vai krosa mugursomu, ir Kriega, Acerbis un Leatt. Izvēloties krosa mugursomu garākam bezceļu izbraucienam, noteikti apskatiet Leatt modeļus, kas ir izlaiduši krosa/enduro mugursomu līniju ar galveno nodalījumu, kurā var ietilpināt līdz pat 25 litriem!