check Bezmaksas piegāde no 110,00 €
check Atgriešana līdz 14 dienām
check Apmaksa pēc 30 dienām
check Vairumtirdzniecība - B2B

par SPORTA

Ātri līkumi un vēl ātrākas taisnes – arī tas mums patīk! Visiem sporta braukšanas cienītājiem esam sagatavojuši piedāvājumu, kurā atradīsi visu nepieciešamo sev un savam motociklam.

Vispopulārākās preces

Ātrgaitas vinila uz kalnu serpentīniem? Brauciens uz sacīkšu trasi? Ja jums pieder sporta motocikls, jums nāksies saskarties ar daudzām situācijām, kurās noderēs izturīgs motocikla apģērbs. Sporta motocikla apģērbam jābūt izturīgam, ērtam un, pats galvenais, drošam. Sertificēti aizsargi, muguras aizsargs, slīdņi vai bieza dabīgā āda ir tikai sākums. Mūsdienu sporta motociklu apģērbiem ir arī aramīda šķiedras, daudzfunkcionālas membrānas un dubultās vai trīskāršās šuves. Šāda kombinācija padara motocikla kombinezonu vai ādas sporta jaku par apģērbu, kas garantē konkrētu aizsardzību slīpumos un augsnē, par kādu neviens motociklists nesapņo.

Sporta motocikla zābakiem jābūt viegliem, izturīgiem un drošiem. Galu galā tieši ar šīm mašīnām mēs sasniedzam vislielākos ātrumus un tādējādi saskaramies ar vislielākajām briesmām sadursmju laikā. Izvēloties sporta motociklu zābakus, pārliecinieties, vai tiem ir sertificēti aizsargi un slīdņi, kas pasargās jūsu pēdas un apakšstilbus no triecieniem un citām kritiena sekām. Ieteicams izvēlēties modeļus, kas izgatavoti no biezas dabīgās ādas vai mūsdienīgiem sintētiskiem materiāliem. Neatkarīgi no materiāla jūsu komfortu noteikti uzlabos pilnīga ūdensnecaurlaidība un neslīdoša zole. Dodaties ilgākā ceļojumā ar savu sporta veidu? Noteikti apgādājiet sevi ar sporta motocikla zābakiem, kas ātri žūst un garantē labu gaisa cirkulāciju.

Motocikla mugursoma ir neaizstājams aksesuārs, kam vajadzētu būt katra motociklu fana garderobē. Tai ir transportēšanas funkcija (jūs varat nēsāt savu klēpjdatoru, kameru un dokumentus ikdienā, kā arī, dodoties ceļā, tajā var ievietot parocīgu instrumentu komplektu vai krājumus), taču daži motocikla mugursomu modeļi piedāvā daudz vairāk. Sertificēts muguras aizsargs paaugstinātai drošībai kritiena gadījumā vai kamelbaks, lai nevajadzētu apstāties uzpildīšanai, pārspēj klasiskās mugursomas funkcionalitātes ziņā. Jūs varat pārliecināties, ka motocikla mugursoma ir konkrēta ērtība, braucot ar vienriteni. Turklāt tā var efektīvi papildināt jūsu motocikla izskatu! Paņemot to līdzi uz pilsētu, jūs uzsvērsiet savu mīlestību pret motocikliem.

Sporta motocikliem parasti tiek nodarīts smags trieciens uz ceļa. Nav brīnums, galu galā tie ir radīti, lai braucējam sniegtu pamatīgu uztraukuma devu! Taču neaizmirstiet, ka ātra braukšana, aizraujošs paātrinājums un straujas tempa maiņas ļoti noslogo mašīnas dzinēju, balstiekārtu, bremzes un citas sistēmas. Tāpēc ir lietderīgi izvēlēties kvalitatīvas un pārbaudītas motociklu rezerves daļas. Gmoto atradīsiet sporta motociklu daļas no cienījamiem ražotājiem, kas ļaus jums izplest spārnus gan uz ceļa, gan sacīkšu trasē. Izvēloties iegādāties atzītu zīmolu motociklu daļas, jūs nodrošināsiet savu drošību, komfortu un prieku. Galu galā nevienam no mums nepatīk, kad mašīna sabojājas ilgi gaidītā braucienā vai trases dienas laikā, kad mēs nevaram uzlabot savu sniegumu un tā vietā esam spiesti ķibināt motociklu padoku.

Riepas ir vienīgais kontakta punkts starp motociklu un ceļu. Tas ir labākais arguments tam, ka riepām jābūt kvalitatīvām, pēc iespējas labākā stāvoklī un maksimāli piemērotām apstākļiem, kādos braucat. Riepas sporta motocikliem ir patiešām plaša kategorija. Jūs atradīsiet sporta motociklu riepas sacīkšu trasei (bez homologācijas) un homologētus modeļus, kas paredzēti braukšanai pa valsts ceļiem. Sporta motociklu riepām jābūt vieglām (jo mazāks svars, jo mazāka rites pretestība), izturīgām (pareizs maisījums nodrošina izturību pie ļoti lielām slodzēm) un ar protektoru, kas nodrošina lielisku drenāžu (lai jūs iegūtu maksimālu saķeri slapjā laikā). Turklāt sporta motocikla riepas konstrukcijai jāgarantē stabila trajektorija, kad tā ir pilnībā salocīta, un tehnoloģijai, kas ļauj ātri ieskriet. Sporta motociklu riepas atradīsiet no tādām ražotāju grupām kā Dunlop, Pirelli, Continental, Bridgestone un Michelin.

Motociklu piederumi pacels jūsu braukšanas prieku, drošību un komfortu jaunā līmenī. Tie atvieglo ceļošanu (piemēram, tālruņa un navigācijas turētājs vai praktiska soma degvielas tvertnei, tā sauktais tankbag), samazina zādzības risku (piemēram, bremžu disku slēdzene ar signalizāciju, pretaizdzīšanas enkurs vai pretaizdzīšanas ķēde) un palīdz saglabāt motociklu tīru (piemēram, motocikla pārsegs). Un tas ir tikai sākums! Mūsu veikalā jūs atradīsiet sporta motocikla piederumus no daudzām citām kategorijām, tostarp avārijas spilventiņus, interkomus un treniņierīces, kas uzlabos jūsu sniegumu sacensību trasē.

Garāžas produkti

Sporta motocikla apkope pēc brauciena sacīkšu trasē vai dinamiska brauciena kalnu serpentīnos ir lieta, ko nedrīkst ignorēt. Galu galā runa ir par jūsu drošību un prieku, ko sagaidīsiet nākamajos izbraucienos. Noderīgi garāžas produkti sporta motociklu īpašniekiem ietver šūpoles vai riteņu statīvus, adapterus/rullīšus un riepu sildīšanas segas, lai uzturētu riepas siltas trases dienas laikā. Neaizmirstiet par darbnīcas instrumentiem un piederumiem, ar kuriem jūs veiksiet apkopes un defektu remontu. Sporta motocikls ir adrenalīna, paātrinājuma un ātruma kombinācija. Parūpējieties, lai tā lietošana būtu droša un patīkama.

Dzīvesveids - Ikdienišķa - Ikdienas valkāšana

Vai vēlaties ikdienā uzsvērt savu motociklista izjūtu? Mums arī! Esam apkopojuši plašu ikdienas motociklu apģērbu klāstu, lai no jūsu garderobes varētu smaržot pēc degošas gumijas un benzīna. Motociklu t-krekli, džemperi un cepures ir tikai daži piemēri aksesuāriem īstam benzīngalvim!

Sporta motocikla ķiverei jābūt drošai, ērtai un vieglai. Pēc kādiem kritērijiem vadīties, lai veiktu pirkumu? Daudz kas ir atkarīgs no tā, kur visbiežāk izmantosiet savu motociklista ķiveri. Ja dodaties uz sacīkšu trasi, izvēlieties augstas klases ķiveres, lai jūsu galva būtu maksimāli aizsargāta (tas pats attiecas uz motociklista apģērbu, zābakiem un cimdiem). Ja izvēlaties motociklista ķiveri braukšanai pa sabiedriskajiem ceļiem, pievērsiet uzmanību skaņas izolācijai, svaram (jo vieglāka ķivere, jo mazāks kakla nogurums) un valkāšanas komfortam. Protams, neaizmirstiet par drošību. Drošībai vienmēr jābūt visaugstākajā iespējamajā līmenī neatkarīgi no tā, kur braucat.

Termoaktīvā apakšveļa

Termoaktīvā apakšveļa parūpēsies par jūsu termisko komfortu. Aukstākās dienās tā efektīvi sasildīs jūsu ķermeni (īpaši merino vilnas modeļi), bet karstā laikā tā samazinās temperatūru pie jūsu ķermeņa līdz pat 1 grādam pēc Celsija. Termoveļa motociklistiem nozīmē arī mazāku berzes risku (pateicoties bezšuvju konstrukcijai) un lielāku svaigumu (sudraba joni un citi risinājumi samazina baktēriju, kas izraisa nepatīkamu aromātu, vairošanos). Turklāt termoveļa ir piemērota arī citām aktivitātēm, piemēram, pārgājieniem, slēpošanai/snovbordam vai skriešanai, tāpēc to varēsiet izmantot visu gadu.

Vai sporta motocikli ir radīti ceļošanai? Nē, bet tas nenozīmē, ka ar tiem nevar doties garākā ceļojumā! Motociklistiem, kuriem patīk nobraukt vairāk kilometru, vienlaikus saglabājot dinamisku tempu, mēs esam izstrādājuši sporta motocikliem pielāgotu motociklu bagāžas klāstu. Motocikla bagāžu sporta motocikliem raksturo zems svars, aerodinamisks dizains, kas samazina gaisa pretestību, un augsta funkcionalitāte. Mūsu klāstā cita starpā atradīsiet arī sānu somas, somas degvielas tvertnei (tankbag) un somas pasažiera sēdeklim. Apskatiet, ko esam jums sagatavojuši, un dodieties ceļā!

Sporta motocikla cimdiem jābūt augsta līmeņa drošiem, ērtiem valkāšanā un ergonomiskiem. Ātra sviru darbība, pilnīga motocikla sajūta un pienācīga roku aizsardzība kritiena gadījumā ir lietas, bez kurām ātra braukšana nav iespējama. Sporta motocikla cimdi ir arī stils, kas ļauj jums izcelties uz ceļa, un jaunākie risinājumi, kas iepazīstina ar inovatīvu materiālu un tehnoloģiju pasauli. Izvēlieties sev tīkamākos sporta motocikla cimdus un izbaudiet adrenalīna pieplūdumu uz valsts ceļiem vai sacīkšu trasē.

Izplūdes sistēma

Ļaujiet visai apkaimei uzzināt, ka dodaties ceļā! Motocikla sporta trokšņu slāpētājs ļaus palielināt motora veiktspēju un nodrošinās skaņu, par kādu vienmēr esat sapņojis. Turklāt motocikla trokšņu slāpētājs ļaus jums uzlabot jūsu sportiskās mašīnas izskatu. Mūsu piedāvājumā atradīsiet tādu zīmolu motociklu trokšņu slāpētājus kā IXIL, Dominator, LeoVince, Arai un Akrapovic. Īsāk sakot, jums ir no kā izvēlēties! Piešķiriet savam motociklam tīrasiņu raksturu, un mēs uzklausīsim jūs uz ceļa.