check Bezmaksas piegāde no 110,00 €
check Atgriešana līdz 14 dienām
check Apmaksa pēc 30 dienām
check Vairumtirdzniecība - B2B

piedzīvojumu motocikliem

Vai tev patīk atklāt nezināmas vietas un iezīmēt jaunus maršrutus? Pie mums atradīsi visu, kas Tev un tavam motociklam ir nepieciešams vissmagākajiem braucieniem.

Vispopulārākās preces

Pārbraucieni pāri upēm, aizraujošas vienvietīgas trases neauglīgās stepēs un sarežģīti kāpumi kalnos, par kuriem pasaule ir domājusi, ka tie ir aizmirsti. Tie ir tikai daži no apstākļiem, no kuriem ekspedīcijas laikā jums vajadzētu izkļūt sausām kājām. Piedzīvojumu motociklu zābakiem jābūt izturīgiem, ūdensnecaurlaidīgiem un drošiem; galu galā, jūs nekad nezināt, kāds piedzīvojums jūs sagaida otrā pasaules malā. Mūsu piedāvājumā ir vissmagākajiem izaicinājumiem sagatavoti motocikla zābaki, kurus mēs paši esam pārbaudījuši enduro un piedzīvojumu ekspedīcijās Kirgizstānā, Mongolijā, Rumānijā, Tadžikistānā un Norvēģijā, kā arī citās valstīs.

Piedzīvojumu motociklu apģērbam jābūt gatavam visam, ar ko var nākties saskarties ekspedīcijas laikā. Spēcīgā lietū noderēs ūdensnecaurlaidīga membrāna un neoprēna apkakle; karstā laikā atvieglojumus sniegs jaudīga ventilācijas sistēma un tīklveida oderējums; bet augsnes gadījumā nenovērtējami noderēs sertificēti aizsargi, Cordura ārējais materiāls un aramīda šķiedras. Neatkarīgi no tā, kurā virzienā jūs dosieties, Adventure motociklu apģērbs būs uzticams ceļojuma biedrs, uz kuru varat paļauties. Gmoto veikalā jūs atradīsiet Rebelhorn, Adrenaline, Modeka, SPIDI un RST un citu ražotāju ekspedīciju motociklu apģērbu.

Motocikla mugursoma ir neaizstājama ikvienas ekspedīcijas sastāvdaļa. Tajā varēs pārvadāt krājumus, dokumentus, kabatas motocikla instrumentu komplektu, kameru un citus sīkus priekšmetus, kurus vienmēr ir vērts turēt pa rokai. Tomēr motocikla mugursoma nav domāta tikai jūsu mantu pārvadāšanai, bet arī lielākam komfortam un drošākai braukšanai. Mugursomas ar camelbak (ūdens rezervuāru) ļaus jums papildināt šķidrumu krājumus bez apstāšanās, savukārt dažos modeļos iebūvēts sertificēts muguras aizsargs samazinās kritiena sekas. Motocikla mugursoma noderēs arī brīžos, kad jūs nokāpjat no motocikla un izpētāt apkārtni, joprojām pārvadājot vērtīgākās mantas.

Ekspedīcijas laikā nedrīkst aizmirst rezerves motocikla daļas. Tās ir tās, kas izglābs jūsu ādu, ceļojot pa aizmirstiem zemeslodes reģioniem, kur var nebūt pieejams labi aprīkots motociklu veikals vai darbnīca. Turklāt motociklu rezerves daļas ir vienlīdz svarīgs apsvērums, gatavojoties. Gatavojoties dzīves ceļojumam, nav vērts veikt puspasākumus, tāpēc izvēlieties motociklu detaļas no uzticamiem ražotājiem, kas garantē kvalitatīvu izgatavošanu un izturīgus materiālus. Šeit jūs atradīsiet plašu motociklu detaļu izvēli Adventure mašīnām.

Dodaties dzīves ceļojumā? Neaizmirstiet, ka motocikla riepas ir vienīgā mašīnas daļa, kas tieši saskaras ar ceļu. Tās nodrošina atbilstošu saķeri nelīdzenā apvidū, īsu bremzēšanas ceļu un saķeri uz slapja asfalta, tāpēc tām jābūt vislabākajā stāvoklī. Turklāt ar tūrisma aprīkojumu piekrauts motocikls ātrāk nolieto riepas, tāpēc pirms došanās ceļā padomājiet, lai tās nomainītu. Jūs atradīsiet motocikla riepas visiem apvidus veidiem, sākot no asfalta līdz tuksneša smiltīm.

Ekspedīcijā jums būs nepieciešami motociklu aksesuāri, kas padarīs jūsu braucienu drošāku un ērtāku. Lietus kombinezons, portatīvais kompresors, instrumentu komplekts un riepu spaiņi ir tikai daži piemēri, kas glābs jūsu ādu tuksnesī. Pirms došanās ceļā rūpīgi pārdomājiet, kas jums nepieciešams un uz kādiem pasaules reģioniem dodaties, un tad sāciet pētīt plašo motociklu piederumu klāstu. Lai ceļojuma laikā jūs nekas nepārsteigs!

Garāžas produkti

Ceļojumi ar motocikliem nav nekas sarežģīts, tāpēc jūsu mašīnai jābūt labi sagatavotai. Garāžas produkti (tostarp instrumenti, statīvi un domkrati) ļaus īsā laikā veikt rūpīgu motocikla pārbaudi, pēc tam veikt apkopi un novērst bojājumus. Neatstājiet savas ekspedīcijas veiksmi nejaušības rokās un esiet gatavi jebkuram izaicinājumam, ko jums sagādās izvēlētais virziens. Izvēlieties kvalitatīvus autoservisa produktus un neļaujiet sevi pārsteigt.

ADV motocikla ķiverei jābūt izturīgai, drošai un funkcionālai. Galu galā jūs ar to dodaties piedzīvojumā, kurā var notikt jebkas. Uz ceļa labākās ķiveres ir maxi, integrālās un enduro ķiveres. Izvēlieties modeli ar vizieri, saulessargu un lielisku ventilācijas sistēmu. Svarīgs ir arī apvalks. Daudzslāņu kompozīts ar sertificētu pildījumu un DD stiprinājumu izturēs jebkuras ekspedīcijas grūtības. Ceļojumu laikā uz Kirgizstānu, Mongoliju, Tadžikistānu, Norvēģiju un Sibīriju mēs testējām Airoh, Bell, Caberg un Shark zīmolu motociklu ķiveres, kuras, protams, atradīsiet mūsu piedāvājumā.

Termoaktīvā apakšveļa

Termoaktīvā apakšveļa ir obligāts ekspedīcijas apģērba elements. Pateicoties bezšuvju konstrukcijai, tā nerada berzi, ilgāk saglabā svaigumu (sudraba joni un īpaši materiāli ierobežo baktēriju vairošanos, kas izraisa nepatīkamu aromātu) un silda ķermeni rīta salnās un nebeidzamā lietū. Turklāt daži modeļi karstā laikā ļauj ķermenim atdzist, samazinot temperatūru pie ķermeņa līdz pat 1 grādam pēc Celsija! Uzticieties mums, termoveļa uz visiem laikiem mainīs jūsu motociklista pieredzi.

Kad jūs iepakojaties sarežģītai ekspedīcijai, jūs izvēlaties tikai visnepieciešamākos priekšmetus, lai to veiktu droši, ērti un ar prieku. Ceļojuma laikā šie priekšmeti iegūst pavisam jaunu nozīmi; bez tiem ceļojums var nebūt veiksmīgs. Tāpēc ir vērts tos labi aizsargāt, izvēloties izturīgu, izturīgu un ergonomisku motocikla bagāžu. Alumīnija sānu koferi, plastmasas centrālais koferis vai varbūt no ūdensnecaurlaidīga materiāla izgatavots rollbag? Izvēle ir plaša, tāpat kā mūsu motociklu bagāžas klāsts ekskursijām, ceļojumiem un izbraucieniem ap skursteni.

Braucot ar motociklu, rokas ir viena no visvairāk pakļautajām ķermeņa daļām. Braucot bezceļa apstākļos, tās tiek pakļautas vēja, lietus un dažādu šķēršļu ietekmei, tāpēc ir vērts tās labi aizsargāt. Piedzīvojumu motocikla cimdiem jābūt izgatavotiem no izturīga materiāla, kas var izturēt kritiena sekas bezceļa apstākļos un uz asfalta, un tiem jābūt pilnībā izturīgiem pret vēju un ūdeni. Ieteicams izvēlēties modeli ar augstu aproci un ventilācijas zonām, kas ievērojami uzlabo braukšanas komfortu. Izvēlieties motociklista cimdus, kas piemēroti jūsu gaidāmajam braucienam, un dodieties ceļā!