check Bezmaksas piegāde no 110,00 €
check Atgriešana līdz 14 dienām
check Apmaksa pēc 30 dienām
check Vairumtirdzniecība - B2B

Skūteris - Mopēds

Vai jūs uzsākat savu motocikla piedzīvojumu? Vai katru dienu braucat uz darbu vai universitāti? Šeit jūs atradīsiet visu, kas nepieciešams ikvienam motorollera vai mopēda īpašniekam!

Vispopulārākās preces

Atzīsim taisnību: braukšana ar motorolleru vai mopēdu parastos zābakos nav viena no atbildīgākajām lietām, ko varat darīt pie motocikla stūres. Motocikla zābaki, kas izstrādāti, domājot par mazlitrāžas vienriteņu motocikliem, ne tikai pasargās jūsu kājas, bet arī būs ērti un lieliski izskatīsies! Jūs varat izvēlēties motociklistu treniņbikses, zemus sporta zābakus vai trapeces ar militāru stilu. Lai kādus motocikla zābakus jūs izvēlētos, jūs būsiet pārliecināts, ka esat izdarījis labu ieguldījumu savā drošībā, komfortā un stilā!

Motocikla apģērbs ir vienkāršākais veids, kā palielināt savu komfortu un drošību, braucot ar motorolleru vai mopēdu. Jūs varat izvēlēties no simtiem ādas un tekstila motociklu jaku, bikšu un kreklu, radot unikālu izskatu, ko jūs valkāt katru dienu ar smaidu sejā! Braucot uz darbu vai skolu, jūs novērtēsiet ūdensnecaurlaidīgas membrānas, izturīgus aizsargus un stilu, kas ļaus jums justies kā īstam motociklistam. Apskatiet mūsu motociklu apģērbu klāstu motorolleriem un mopēdiem un aizmirstiet par braukšanu parastā apģērbā!

Motocikla mugursoma jūsu motorollerim vai mopēdam ir piederums, kas ievērojami atvieglos jūsu dzīvi pilsētā un īsus attālumus. Tajā varat glabāt savu klēpjdatoru, dokumentus, kameru, lietas dienai ārpus pilsētas, ikdienas pirkumus un visu pārējo, ko ikdienā pārnēsājat uz sava vienriteņa. Motocikla mugursoma ir arī ieguldījums unikālā stilā. Parādoties tajā darbā vai skolā, jūs norādīsiet, ka motocikli ir jūsu aizraušanās. Izvēlieties kādu no motocikla mugursomām savam motorollerim vai mopēdam un dodieties iekarot pilsētu!

Skūteri un mopēdi ir visizplatītākais vienriteņu veids uz Polijas ceļiem. Tas nav pārsteidzoši: tie maz kūp, ir viegli braucami un to remonts un apkope neaizņem lauvas tiesu no jūsu algas. Motociklu rezerves daļas motorolleriem un mopēdiem, ko atradīsiet Gmoto, ir garantija, ka jūsu ikdienas braucieni uz darbu un nedēļas nogales izbraucieni ārpus pilsētas nebūs saistīti ar negaidītiem bojājumiem, kas sabojā jūsu plānus. Turklāt mūsu piedāvājumā jūs atradīsiet arī tūninga detaļas, kas paaugstinās jūsu motorollera vai mopēda veiktspēju.

Riepa ir vienīgā motorollera/mopēda daļa, kas tieši saskaras ar ceļu. Tāpēc ir tik svarīgi, lai motocikla riepas būtu nevainojamā stāvoklī. Neatkarīgi no tā, cik ātrs ir jūsu motorolleris vai mopēds, nevajadzētu aizmirst tās regulāri nomainīt un pareizi apstrādāt ziemošanas laikā (ilgstošas dīkstāves laikā var rasties deformācijas). Kvalitatīva motocikla riepa jūsu motorollerim/mopēdam nodrošinās jums atbilstošu saķeri, īsu bremzēšanas ceļu un pietiekamu saķeri ar slapju ceļu. Apskatiet mūsu motociklu riepas motorolleriem un mopēdiem un garantējiet savu drošību uz ceļa!

Motociklu piederumi motorolleriem un mopēdiem ir vienkāršs veids, kā padarīt braukšanu ar vienriteni ērtāku un drošāku. Tālruņa vai navigācijas turētājs, stūres uzmavas, apsildāmi rokturi un sēdekļu pārvalki, kā arī pretaizdzīšanas ierīces ir tikai to piederumu saraksta sākums, kurus varat uzstādīt savai mašīnai. Pielāgojiet savu motorolleru vai mopēdu ikdienas pārvietošanās vajadzībām un nedēļas nogales braucieniem ārpus pilsētas un dodieties ceļā!

Garāžas produkti

Motorolleriem un mopēdiem, tāpat kā lielākiem motocikliem, ir nepieciešama regulāra apkope un remonts. Bez pienācīgi aprīkotas autoservisa jūs nevarēsiet nomainīt dzinēja eļļu vai pārsprāgušu spuldzīti, nemaz nerunājot par lielākiem remontdarbiem, kas saistīti ar dzinēja, bremžu vai balstiekārtas demontāžu. Ir labi, ja jums pa rokai ir pamatinstrumentu komplekts (tos varat salikt paši vai izvēlēties kādu no mūsu veikalā pieejamajiem gatavajiem komplektiem), kas palīdzēs uzturēt jūsu motorolleri vai mopēdu labā stāvoklī gan ziemas laikā, gan ceļojumos vai ikdienas lietošanā.

Dzīvesveids - Ikdienišķa - Ikdienas valkāšana

Vai vēlaties katru dienu parādīt savu motociklista meistarību? Nav labāka veida kā ar ikdienas motociklu apģērbu! Šeit jūs cita starpā atradīsiet t-kreklus, džemperus, kreklus un cepures ar motociklu motīvu no labākajiem motociklu pasaules zīmoliem. Jūs varat izvēlēties no simtiem produktu no tādiem ražotājiem kā Fox, Diverse, Davca, Broger un VR46. Izvēlieties savu iecienītāko T-kreklu, izveidojiet motociklista tēlu un atstājiet iespaidu, lai kurp jūs dotos!

Vispārīgi produkti

Meklējat detaļas sava motorollera vai mopēda remontam? Vai varbūt vēlaties uzlabot sava piecdesmitnieka veiktspēju, lai baudītu labāku paātrinājumu un lielāku maksimālo ātrumu? Gmoto jūs atradīsiet visu nepieciešamo, lai izmantotu savu vienriteni ar smaidu sejā. Apskatiet mūsu plašo motociklu daļu, piederumu un ķīmijas klāstu sākumposma vienriteņiem un motorolleriem.

Motocikla ķiverei, kas paredzēta motorollerim vai mopēdam, jāatbilst tādām pašām prasībām kā pilnvērtīga vienriteņa ķiverei. Drošība un komforts ir būtiski neatkarīgi no jūsu mašīnas jaudas vai jaudas. Atcerieties, ka, braucot uz darbu vai skolu, nedrīkst novērtēt par zemu savu drošību. Par to ir vērts parūpēties pat tad, ja galamērķis ir pavisam tuvu. Pilsētā un īsākos attālumos labi noder atvērtas un žokļa ķiveres, jo, pateicoties atvērtai konstrukcijai (vai iespējai pacelt žokli), tās nodrošina lielisku ventilāciju un valkāšanas komfortu.

Kas saka, ka nevarat ceļot ar motorolleri vai mopēdu? Mēs pazīstam cilvēkus, kas apceļojuši pasauli ar saviem piecdesmitgadīgajiem motocikliem, tāpēc nekas neliedz jums darīt to pašu! Šādam pasākumam ieteicams labi sagatavoties un aprīkot savu motociklu ar motocikla bagāžu, lai droši un ērti pārvadātu visu savu aprīkojumu. Centrālais koferis, sānu koferi, motocikla somas, riteņu somas vai bagāžnieki? Izvēle ir plaša, kas ļauj labi sapakoties jebkuram braucienam. Sagatavojiet savu motorolleru vai mopēdu un dodieties ceļojumā, ko atcerēsieties gadiem ilgi.

Braucot ar motorolleru vai mopēdu, ir vērts parūpēties par pienācīgu roku aizsardzību. Kad krītam, tieši ar tām mēs refleksīvi cenšamies samazināt trieciena ar bruģi impulsu, tāpēc, sēžoties pie vienriteņa stūres, motocikla cimdi ir obligāti nepieciešami. Motocikla cimdi arī ļaus jums palielināt ar motorolleru vai mopēdu braukšanas komfortu (tostarp pasargās rokas no aukstuma, lietus un nobrāzumiem) un prieku (sniegs labāku sajūtu par savu mašīnu). Pārbaudiet mūsu ieteikumus par motocikla cimdiem un dodieties uz pilsētu!