check Bezmaksas piegāde no 110,00 €
check Atgriešana līdz 14 dienām
check Apmaksa pēc 30 dienām
check Vairumtirdzniecība - B2B

Sniega motocikls

Vai jums patīk plunčāties sniegā? Mums arī! Esam izveidojuši detaļu, apģērbu un piederumu klāstu, lai nekādi apstākļi jums nebūtu izaicinājums.

Vispopulārākās preces

Vai jums patīk traukties ar sniega motociklu? Neaizmirstiet par savu drošību! Sniega motocikla ķivere pasargās jūsu galvu kritiena vai sadursmes ar dabu gadījumā, kā arī palielinās jūsu braukšanas komfortu. Modeļi, kas aprīkoti ar aizsargājošu apkakli un īpašu vējstiklu, kas samazina iztvaikošanu, noteikti ir obligāti nepieciešami, braucot sarežģītos laika apstākļos. Apskatiet mūsu sniega motociklu ķiveru klāstu (cita starpā mums ir Leatt, Fox un Airoh čaulas), izvēlieties sev tīkamāko modeli un ļaujieties baltajam trakumam!

Ziemas apģērbs

Sniega motociklu ziemas apģērbs mainīs jūsu sniega motociklu lietošanas pieredzi. Īpaši izstrādātas jakas, bikses un ziemas tērpi palielinās termisko komfortu un samazinās sniega vai lietus iekļūšanu apģērba iekšējos slāņos. Modernās membrānas, pagarinātās piedurknes, savelkamās auklas un noņemamie izolācijas materiāli labi darbojas pat viszemākajās temperatūrās. Iepazīstieties ar mūsu sniega motociklu ziemas apģērbu klāstu un dodieties brīvā dabā pa sniegu ar komfortu kā vēl nekad!

Sniega motocikla aizsargbrilles nodrošinās atbilstošu acu aizsardzību, labu redzamību un pienācīgu termisko komfortu. Galu galā, neviens, kam patīk trakot sniegā, nejutīsies tā, it kā žāvātos, braucot skaistā dabas ielokā. Mūsu piedāvājumā jūs atradīsiet sniega motociklu brilles no Leatt, Just1, Leoshi, Progrip un Thor un citiem ražotājiem. Īsāk sakot, paši labākie šāda veida aksesuāru ražotāji. Izvēlieties savu iecienītāko modeli, uzkarsējiet sniega motociklu un dodieties savā iecienītajā maršrutā!

Sniega motocikla aizsargi ir visvienkāršākais veids, kā atgūties pēc jebkura kritiena, braucot ar sniega motocikliem baltā pūderī. Elkoņi, kakls, ceļgali, krūtis, mugura vai astes kauls ir tikai dažas no ķermeņa daļām, kas jums pateiksies par ieguldījumiem kvalitatīvos aizsargos. Mēs esam jums sagatavojuši plašu sniega motociklu aizsargu klāstu no labākajiem ražotājiem. Leatt, Pod, Progrip, Polisport un Thor ir tikai sākums. Salieciet kopā aizsargu komplektu, izvēlieties vietu ar labāko putru un ļaujieties baltajam trakumam!

Sniega motocikla mugursoma noteikti ir nepieciešama, ja dodaties garā trasē vai plānojat pavadīt dažas stundas, spēlējoties baltajā pūderī. Tajā varēsiet uzglabāt rezerves cimdus, termosu ar siltu tēju, uzkodas un svarīgāko instrumentu komplektu - lietas, kas jums vienmēr jābūt pa rokai, braucot ar sniega motocikliem. Mūsu piedāvājumā ir sniega motociklu mugursomas no Thor, Oxford, Rebelhorn, Shad un SW-Motech un citiem ražotājiem. Izvēlieties vislabāko mugursomas modeli un dodieties trasē. Mēs ceram, ka jūs to atcerēsieties ilgi!

Sniega motociklu piederumi ļaus jums gan uzlabot braukšanas komfortu (tostarp roku aizsargi un sildītāji/balstiņi, sildāmie paklājiņi dīvānam, aizsargstiklu un pasažieru rokturi), gan uzlabot mašīnas uzglabāšanu vasaras dīkstāves laikā (tostarp sniega motociklu pārvalki). Ja dodaties garākā maršrutā vai vēlaties pārvadāt lietas, kas ne vienmēr ietilptu mugursomā, ir vērts aprīkot savu sniega motociklu arī ar ūdensnecaurlaidīgām somām un citiem bagāžas piederumiem. Apskatiet mūsu sniega motociklu piederumu klāstu un dodieties piedzīvojumu ceļojumā!

Termoaktīvā apakšveļa

Braucot sarežģītos laikapstākļos, katram apģērba slānim ir svarīga nozīme. Zema temperatūra, stipra snigšana un brāzmains vējš ir tikai dažas no parādībām, ar kurām jums nāksies saskarties, sēžot pie sniega motocikla stūres. Termoveļa nodrošinās, ka jums būs silts, regulēs ķermeņa temperatūru un efektīvi izvadīs sviedrus, kas nodrošinās braukšanas komfortu. Turklāt bezšuvju konstrukcija un modernie materiāli līdz minimumam samazinās berzes un nepatīkamas smakas risku. Iepazīstieties ar mūsu termoveļas klāstu sniega motocikliem no atzītiem ražotājiem (tostarp Adrenaline, Brubeck, RL un Leoshi) un sagaidiet ziemu!

Dinamisks paātrinājums, maksimālais ātrums un asa pagrieziena uzņemšana. Ja jums patīk braukt ar sniega motociklu, tad jums tas jāuztur nevainojamā tehniskā stāvoklī. Mēs esam sagatavojuši plašu detaļu klāstu (tostarp kāpurķēdes, eļļas filtrus, starterus, kloķvārpstas un elektriskos komponentus), lai jūs varētu veikt jebkuru savas mašīnas remontu un apkopi. Apskatiet, ko esam jums sagatavojuši, izpildiet pasūtījumu un dodieties savā iecienītajā maršrutā. Adrenalīns jau gaida jūs!