check Bezmaksas piegāde no 110,00 €
check Atgriešana līdz 14 dienām
check Apmaksa pēc 30 dienām
check Vairumtirdzniecība - B2B

Ūdens motorollers

Ātra izbrauciena gar pludmali vai lēna izbrauciena pa Mazūrijas ezeriem? Neatkarīgi no tā, kādu ūdens motocikla braukšanas stilu jūs izvēlaties, pie mums jūs atradīsiet visu, kas nepieciešams, lai uz ūdens justos ērti!

Vispopulārākās preces

Kad sēžaties pie ūdens motocikla stūres, jūs alkstat adrenalīna, brīvības un jautrības. Vēlaties to izjust pilnībā? Aprīkojiet sevi ar ūdens motorollera apģērbu! Komforts un kustību brīvība, kā arī termiskais komforts, lai neviens laikapstāklis vai ūdens temperatūra jūs nebiedētu, ir tikai sākums to priekšrocībām. Atkarībā no ūdenstilpes un aktivitātes varat izvēlēties hidrotērpu, neoprēna kombinezonu vai termokreklīti ar garām piedurknēm. Ir vērts paņemt līdzi arī ūdens motocikla cimdus, lai labāk justu, kā darbojas mašīna, kā arī vesti un ķiveri, lai maksimāli palielinātu drošību uz ūdens. Apskatiet mūsu ūdens motorolleru apģērbu un ļaujieties jautrībai uz ūdens!

Ūdensmotociklu piederumi ne tikai ļaus jums pilnvērtīgi izbaudīt izbraucienus pa dažādām ūdenstilpnēm, bet arī ļaus ērti un droši pietauvot savu mašīnu piestātnē un transportēt to. Enkurs, vilkšanas virve un buferi ir obligāti nepieciešami ikvienam ūdensmotocikla īpašniekam. Vai vēlaties pāriet nākamajā līmenī? Aprīkojiet sevi ar ūdensnecaurlaidīgām somām un papildaprīkojumu (piemēram, lieliski satveramiem rokturiem). Apskatiet daudzveidīgo ūdensmotociklu piederumu klāstu, papildiniet savu aprīkojumu un ļaujiet sev mesties mežonībā uz ūdens!

Ūdens transportlīdzeklim ir nepieciešamas augstas kvalitātes rezerves daļas un ekspluatācijas šķidrumi. Galu galā novārtā atstāta mašīna, kas jau ilgu laiku ir lūgusi veikt dzinēja kapitālo remontu vai eļļas nomaiņu, neatmaksās jums ar pilnvērtīgu veiktspēju uz ūdens. Tāpēc mēs esam sagatavojuši plašu detaļu (tostarp rotoru, turbīnu, blīvju, starteru un kloķvārpstu) un šķidrumu klāstu, ar kuru palīdzību jūs varēsiet atjaunot savu ūdens motociklu perfektā stāvoklī. Apskatiet, ko esam jums sagatavojuši, izpildiet savu pasūtījumu un izbaudiet savu ūdens motociklu darba kārtībā savā iecienītajā ūdenstilpē.