check Bezmaksas piegāde no 110,00 €
check Atgriešana līdz 14 dienām
check Apmaksa pēc 30 dienām
check Vairumtirdzniecība - B2B

par Oldtimers

Kad benzīna smarža sajaucas ar gariem vakariem garāžā, tad mēs zinām, ka ir darīšana ar īstu veco motociklu entuziastu. Meklējat lūžņus savam vecajam motociklam? Jūs esat īstajā vietā!

Vispopulārākās preces

Virsnieku, traperu, militārie zābaki... Mums ir daudz motociklu zābaku modeļu, ar kuriem jūs labi izskatīsieties savā klasiskajā apģērbā! Papildus oriģinālam stilam tie nodrošinās jums pareizu kāju un apakšstilbu aizsardzību, pasargās no lietus un aukstuma un garantēs komfortu, braucot karstā laikā. Apskatiet mūsu motociklu zābaku klāstu savam oldtimeram, izvēlieties sev tīkamāko stilu un materiālu (iesakām klasiskās dabīgās ādas un modernās membrānas kombināciju) un ļaujieties piedzīvojumam ar savu klasiku!

Ir vērts labi izskatīties uz klasiskā modeļa. Motociklu apģērbs ļaus jums izveidot harmonisku duetu ar savu mašīnu, atgriežot jūs vecajos laikos. Turklāt kārtīgs motocikla apģērbs garantēs jūsu drošību un komfortu uz ceļa un bezceļu apstākļos, ļaujot brīvi izpētīt jebkuru apvidu. Jūs atradīsiet gan retro stila motociklu apģērbu, gan priekšlikumus ar modernāku izskatu. Lai arī ko jūs izvēlētos, varat paļauties uz augstas kvalitātes apstrādi un inovatīviem materiāliem, kas jūs pasargās.

Vai ar savu klasisko automašīnu dodaties ceļā? Vai arī esat viens no tiem entuziastiem, kas katru dienu ar savu oldtimeru brauc uz darbu un veic citus darījumus pa pilsētu? Jebkurā gadījumā jums būs nepieciešama laba motocikla mugursoma. Tajā varat novietot savu klēpjdatoru, kameru, nedēļas nogales ceļojuma piederumus un citus sīkus priekšmetus, kurus noderēs turēt pa rokai. Daži motociklu mugursomu modeļi ļaus arī palielināt jūsu braukšanas drošību. Muguras daļā iešūts muguras aizsargs pasargās jūs kritiena gadījumā. Pārbaudiet mūsu motocikla mugursomu ieteikumus un atrodiet modeli, kas būs ar jums katru dienu.

Vai gatavojat savu klasisko automašīnu rallijam, braucienam vai sezonai? Tad jums ir nepieciešamas kvalitatīvas motociklu rezerves daļas, kas jūs nepievils uz ceļa! Gmoto jūs atradīsiet rezerves, ekspluatācijas un papildu daļas veciem motocikliem (tostarp tiem, kas ražoti komunisma laikā). Vai jūsu WSK nepieciešama jauna aizdedze? Nekādu problēmu! Vai varbūt jūsu Simsonam ir aizķēries cilindrs? Nav problēmu! Iepazīstieties ar mūsu motociklu rezerves daļu klāstu, sagatavojiet savu oldtimeru un aizmirstiet par bojājumiem uz ceļa.

Riepas ir vienīgā klasiskā automobiļa daļa, kas tieši saskaras ar ceļu. Neatkarīgi no tā, vai jums pieder vecs izmēģinājuma motocikls vai pa ceļiem braucošs jaunlaiku motocikls, jums ir jāaprīko sevi ar labām motocikla riepām. Tās nodrošinās jums atbilstošu saķeri un saķeri slapjā laikā, tādējādi ceļot braukšanas prieku jaunā līmenī. Turklāt motocikla riepas piešķirs jūsu mašīnai unikālu izskatu, atgriežot to laikmetā, kurā tā tika ražota. Iepazīstieties ar mūsu motociklu riepu klāstu un izbrauciet uz ceļa ar savu klasisko motociklu!

Apsildāmi rokturi, spoguļi ar pagrieziena signāliem, roku aizsargi... Jūsu klasiskajam motociklam var būt nepieciešami daudzi aksesuāri. Tie noderēs gan ceļā, gan ikdienas braucienos, padarot jūsu veco vai jaunlaiku motociklu par perfekti noregulētu mašīnu nobrauktajiem kilometriem. Apskatiet mūsu motociklu piederumu klāstu un apgādājiet savu klasisko motociklu ar izstrādājumiem, kuru jums vienmēr ir pietrūcis un par kuriem esat sapņojis.

Garāžas produkti

Veciem motocikliem ir raksturīgi, ka to īpašniekiem ir nepieciešama liela uzmanība. Remonts, apkope un detaļu nomaiņa ir darbības, kas tiem tiek veiktas daudz biežāk nekā jauniem motocikliem. Vai vēlaties par savu klasisko motociklu rūpēties ērti un bez stresa? Jums ir nepieciešama labi aprīkota darbnīca! Atslēgas, domkrati, motociklu ķimikālijas vai specializēti instrumenti ir tikai sākums. Apskatiet mūsu garāžas preču klāstu un sagatavojiet savu darbnīcu jebkuram remontam!

Dzīvesveids - Ikdienišķa - Ikdienas valkāšana

Vēlaties parādīt, ka klasika ir jūsu kaislība? Nav vieglāka veida kā iegādāties motocikla T-kreklu vai sporta kreklu ar ražotāja ar senu vēsturi logotipu! Gmoto atradīsiet ikdienas apģērbu ar dažādu laikmetu motociklu motīviem (piemēram, motociklu krekliņus ar Junak, WSK un Simson logotipiem, cepures, zeķes un citus apģērba gabalus), kas ikvienam, kurš jūs satiks, ļaus saprast, ka jūs aizraujaties ar vecajiem motocikliem. Apskatiet mūsu ikdienas motociklu apģērbu ieteikumus un parādiet pasaulei, ka jums patīk klasiskie vienriteņi.

Vispārīgi produkti

Gmoto atradīsiet plašu detaļu (tostarp riepas, dzinēja detaļas, bremzes, balstiekārtas sastāvdaļas u. c.), apģērbu un ķiveres (tostarp bikses, jakas, zābaki, motocikla krekli, ikdienas apģērbs u. c.), aksesuārus (tostarp mugursomas, bagāžas piederumus, ceļojuma piederumus) un instrumentus klasiskajiem motocikliem. Izpētiet mūsu piedāvājumu, apgādājiet sevi un savu klasisko motociklu ar visu nepieciešamo un dodieties ceļā. Ceļš gaida!

Ceļojot ar klasisko automašīnu, ir vērts parūpēties par savu drošību. Motocikla ķivere ne tikai pasargās jūsu galvu kritiena gadījumā, bet arī nodrošinās labu stilu un augstu komforta līmeni. Uz oldtimera vislabāk derēs integrālās vai atklātās ķiveres ar retro dizainu. Patiešām vecu mašīnu īpašniekus noteikti ieinteresēs militārā stila motociklu ķiveres, kas papildinās tērpu rallijos un citās veco motociklu entuziastu tikšanās reizēs. Apskatiet mūsu motociklu ķiveru klāstu klasiskajiem motocikliem un dodieties ceļā stilīgi!

Neatkarīgi no gadalaika, atrašanās vietas un apstākļiem, kādos vēlaties braukt ar savu klasisko motociklu, jums noderēs termoveļa jūsu motociklam. Karstā laikā tā saglabās jūsu ķermeņa vēsumu (daži modeļi garantē ķermeņa temperatūras pazemināšanos pat par 1 grādu pēc Celsija), savukārt aukstumā un stiprā lietū tā nodrošinās optimālu termisko komfortu. Vai jums patīk braukt ar oldtimeri ārpus sezonas vai ekstremālos laika apstākļos? Merino vilnas termoveļa motociklam ir domāta tieši jums! Apskatiet mūsu ieteikumus par termoveļu un nodrošiniet sev komfortu, braucot ar motociklu.

Tikai jūs, jūsu klasiskā automašīna un ceļš. Skaista vīzija, vai ne? Ceļošanai ar oldtimeri nenoliedzami ir savs šarms, tāpēc mūs nemaz nepārsteidz, ka jūs vēlaties doties ceļā. Rezerves daļas, darbarīkus un citus nepieciešamos priekšmetus, ceļojot ar klasisko motociklu, vislabāk pārvadāt motocikla bagāžā, kas ir izstrādāta, ņemot vērā vecos motociklus. Jūs atradīsiet sānu bagāžniekus, bagāžniekus (sānu un centrālo), rulona somas un tvertnes somas, kā arī citus bagāžas piederumus, kas paredzēti vecajiem motocikliem. Izvēlieties savu motocikla bagāžu un dodieties ceļā!

Rokas ir viena no ķermeņa daļām, kas, braucot ar motociklu, tiek vissmagāk skartas. Spēcīgs lietus, auksta vēja brāzmas vai liels ātrums tās neaiztaupīs. Turklāt rokas ir pakļautas ne tikai nelabvēlīgiem laika apstākļiem un hipotermijai, bet arī nogurumam un nopietnām traumām kritiena gadījumā. Tāpēc ir tik svarīgi izvēlēties pienācīgus motocikla cimdus klasiskajam motociklam. Jūs varat izvēlēties gan retro stila modeļus (ideāli piemēroti oldtimeram), gan modeļus ar modernāku izskatu. Lai kādus motocikla cimdus jūs izvēlētos, varat būt pārliecināti, ka jūsu rokas saņems pienācīgu aizsardzību pret traumām un sliktiem laika apstākļiem.