check Bezmaksas piegāde no 110,00 €
check Atgriešana līdz 14 dienām
check Apmaksa pēc 30 dienām
check Vairumtirdzniecība - B2B

Lepērcies droši

Iepērcies droši

 

Mūsu misija ir nodrošināt katram klientam visaugstāko drošības līmeni un garantēt apmierinātību ar iepirkšanos. Pastāvīgi strādājam pie interneta veikala drošības, ko apliecina daudzi sertifikāti un kvalitātes zīmes. Pārbaudi, kāpēc ir vērts izvēlēties tieši mūs.

 

Trusted Shops — mums ir Trusted Shops kvalitātes zīme, kas tiek piešķirta tikai interneta veikaliem, kas atbilst klientu apkalpošanas augstiem standartiem. Trusted Shops komandas speciālisti audita laikā pārbauda vairāk nekā 100 dažādus kritērijus, pamatojoties uz valsts un Eiropas noteikumiem par iepirkšanos tiešsaistē, kā arī ņemot vērā aktuālos e-komerciju regulējošo institūciju noteikumus. Veikaliem ar Trusted Shops kvalitātes zīmogu ir naudas atdošanas garantija gadījumā, ja piegāde netiek veikta vai nauda netiek atmaksāta, ja tiek veikta atkāpšanas no līguma.

 

Uzticamā Uzņēmuma Sertifikāts — mums ir Polijas Uzticamā Uzņēmuma (Rzetelna Firma) sertifikāts, kas tiek piešķirts uzņēmumiem, kas atbilst Ētikas kodeksa prasībām attiecībā uz godīgu un uzticamu biznesa vešanu.

 

SSL Sertifikāts — Tavi dati tiek pilnībā šifrēti, kamēr tie tiek nosūtīti mums, pateicoties kam tie ir slepeni nepiederošām personām. Tas nodrošina Tavu datu drošību.

 

Preces atgriešana bez iemesla noradīšanas — ievērojam Polijas tiesību aktu noteikumus, tāpēc preces atgriešanai tev vienmēr ir 15 dienas no sūtījuma saņemšanas.

 

Uzņēmuma pārliecība — esam tirgū bez pārtraukuma kopš 2009. gada. Mūsu komandā ir vairāk nekā 100 dažādu nozaru speciālistu, kuriem motocikli ir lielākā aizraušanās.

 

Personas datu aizsardzība — ievērojam noteikumus par personas datu aizsardzību saskaņā ar Polijas tiesību aktu prasībām. Tavi dati pie mums ir drošībā.

 

Sūtījuma izsekošana jebkurā laikā — pēc pakas izsūtīšanas saņemsi pasūtījuma numuru un vietnes adresi, kurā varēsi izsekot sava sūtījuma statusu.