check Bezmaksas piegāde no 110,00 €
check Atgriešana līdz 14 dienām
check Apmaksa pēc 30 dienām
check Vairumtirdzniecība - B2B

Produktu meklēšana

Kā atrast konkrētu preci interneta veikalā?

 

Mūsu interneta veikalā vari izmantot trīs preču meklēšanas veidus. Iepazīsties ar katru no tiem un izlem, kurš Tev būs ērtākais.

 

 

  • Meklēšana pēc motocikla modeļa ja meklē detaļas un piederumus konkrētam motociklam, šādā veidā meklēšanas rezultāti tiks sašaurināti līdz precēm, kas atbilst konkrētajam motocikla modelim. Meklētāja izmantošana pēc motocikla modeļa ievērojami saīsina atbilstošo detaļu un piederumu meklēšanas laiku.

  • Meklēšana pēc atslēgvārda — vislabākais meklēšanas veids, ja zini precīzu preces nosaukumu vai kodu. Tas ir noderīgi arī tad, ja meklē konkrēta ražotāja preces.

  • Meklēšana pēc kategorijām izmanto to, ja vēlies pārlūkot mūsu piedāvājumu noteiktas kategorijās ietvaros, salīdzināt preces vai uzzināt Tevi interesējošo preču cenas un dažādus variantus.

 

 

 

Kā izmantot meklēšanu pēc atslēgvārda?

 

Meklētājrīku pēc atslēgvārda atradīsi interneta veikala pašā augšā (tieši blakus mūsu logotipam). Ieraksti tajā Tevi interesējošo frāzi – tā var būt tostarp precīzs produkta nosaukums (piem., NGK LMAR8L), vispārīgs preces grupas nosaukums ar ražotāja nosaukumu (piem., NGK aizdedzes svece), vispārīgs preces grupas nosaukums (piem., aizdedzes svece) vai vispārīgs preces grupas nosaukums ar motocikla nosaukumu (piem., Yamaha XT 600 aizdedzes svece) – noklikšķini Enter/Meklē un apskati meklēšanas rezultātus, lai atrastu vislabākās preces!

 

Meklētājrīkā pēc atslēgvārda var ievadīt arī preces ID vai jebkuru frāzi (īpaši noderīgi, ja neesi pilnībā pārliecināts par meklētās preces precīzu nosaukumu).

 

 

Kur atradīšu preces ID?

 

Preces ID ir unikāls numurs, ko mēs piešķiram precēm no mūsu piedāvājuma. Atradīsi to zem preces fotoattēla sīktēla (skati attēlā) vai vietnes URL adresē, piemēram, https://gmoto.lv/ngk-aizdedzes-svece-br9ecm,1008.html (treknrakstā norādītie cipari pirms “.html” ).