check Bezmaksas piegāde no 110,00 €
check Atgriešana līdz 14 dienām
check Apmaksa pēc 30 dienām
check Vairumtirdzniecība - B2B

SSV/UTV

SSV, bagiji un kvadracikli ir mašīnas, kas nodrošina lielisku izpriecu bezceļu apstākļos. Pilnīgai braukšanas baudai un augstam drošības līmenim mēs esam sagatavojuši jums visdažādākās apvidus automobiļu daļas, apģērbu un piederumus.

Vispopulārākās preces

Ikviens, kurš vismaz reizi ir braucis ar apvidus motociklu, zina, cik neparedzams ir šis sporta veids. Kritieni, akmeņi, kas izlido zem citu motociklu riteņiem, un pēdas balsti, kas ieurbjas kājā pēc katras piezemēšanās uz nedrošas zemes - tās ir tikai dažas no briesmām, ar kurām nākas saskarties krosa/enduro motociklu zābakiem. Labam krosam paredzētam zābakam jāaizsargā potītes locītava no sastiepumiem un izmežģījumiem, tam jābūt ar zoli, kas ļauj pēdai droši balstīties uz pēdas kājiņām, un ergonomiski konstruētam, lai pārnesumu pārslēgšanas un bremžu svirām nebūtu problēmu. Protams, motociklu enduro zābakiem un krosam paredzētajiem zābakiem ir svarīga ne tikai drošība, bet arī valkāšanas ērtums. Izvēloties enduro/kross motociklu zābakus, pievērsiet uzmanību to piegulumam pie kājas, ventilācijas sistēmai un iekšpusē izmantotajam materiāla veidam. Neaizmirstiet par stilu! Krosa/enduro zābakiem ir labi jāizskatās. Lai kāda būtu jūsu motocikla un apvidus motocikla garderobe, jūs noteikti atradīsiet piemērotus krosa/enduro apavus. Ražotāji konkurē ne tikai ar izmantoto materiālu kvalitāti un inovatīviem risinājumiem, bet arī ar kros/enduro zābaku dizainu un krāsu versijām. Spilgtas krāsas, pieklusināti vintage toņi vai varbūt klasiski melni ar hromētām sprādzēm? Izvēles ziņā krosa un enduro apavi pārsniedz visas cerības.

Vai braucat bezceļa apstākļos? Jums jāaprīko sevi ar labu enduro apģērbu, kas nodrošinās jums komfortu un drošību, kamēr būs karsti. Izvēloties enduro apģērbu, pievērsiet uzmanību vairākiem faktoriem, tostarp komfortam, dizainam un uzbūves kvalitātei. Tomēr nedrīkst aizmirst, ka enduro vai krosa apģērbam pirmām kārtām pēc iespējas jāsamazina traumas, krītot vai brodoties cauri krūmiem. Tāpēc, meklējot savus sapņu enduro apģērba elementus, pievērsiet uzmanību aizsargierīču/aizsargu sertifikātiem un materiāliem buferos, ceļgalu polsteros, ortozēs, bruņās utt. Atcerieties, ka krosa apģērbs ir ne tikai aizsargi, bet arī cimdi, blūzes, bikses un jakas. To gadījumā jūs varat izpriecāties ar stilu un pieskaņot konkrētas apģērba detaļas, piemēram, savam motociklam. Enduro/krosa apģērbs vienmēr ir pārsteidzis ar krāsu kombinācijām un dizainu, kas to atšķir no motociklu apģērba, kas paredzēts asfalta ceļiem vai garām distancēm. Krosa krosa apģērbs ļauj jums 100 % izpaust savu raksturu un izcelties motokrosa trasē vai uz lauka ar unikālu izskatu - ar mūsu apģērbu jūs atstāsiet iespaidu! Jūs atradīsiet krosa un enduro apģērbu no vairākiem pazīstamiem ražotājiem, piemēram, Fox, Leatt un Thor.

Krusta aizsargbrilles ir būtiska aprīkojuma daļa ikvienam, kas dodas ārpus ierastās takas, lai pēc ugunsgrēka dotos uz bezceļiem. Tās nodrošina gan drošību, gan komfortu, braucot bezceļa apstākļos. Enduro aizsargbrillēm jābūt ar skrāpējumiem izturīgu vizieri un atdalāmu stiprinājumu, kas sekundes daļiņā atjauno pilnu redzamību - mēs nevaram iedomāties sacensības bez tām! Jūs novērtēsiet arī krosa briļļu labās hermētiskās īpašības, braucot sarežģītos apstākļos. Rāmja forma un blīvējuma putas samazina spiedienu un ierobežo putekļu iekļūšanu zem aizsargbrillēm. Izvēloties savas sapņu enduro brilles, pievērsiet uzmanību arī siksniņai. Tai jābūt izturīgai un ar silikona pārklājumu, lai nodrošinātu, ka krosa/enduro brilles droši turas uz jūsu ķiveres.

Dodies uz bezceļu vai motokrosa trasi? Jums ir nepieciešama izturīga ķivere apvidus apvidum, kas nodrošina augstu drošības un braukšanas komforta līmeni. Labām krosiem paredzētām ķiverēm ir raksturīgs neliels svars, efektīva ventilācijas sistēma un pienācīga konstrukcija (piemēram, no dažādām šķiedrām veidots daudzslāņu apvalks). Turklāt krosa un enduro ķiverēm jābūt ar vizieri, kas pasargā no saules un akmeņiem, kas lido zem citu motociklu riteņiem, tādējādi palielinot braukšanas drošību. Izvēloties savu sapņu enduro/kros ķiveri, pievērsiet uzmanību arī aizdarei. Daudzi no mums nevar iedomāties braukšanu bez apvidū bez DD aizdares - par laimi, šis ir ļoti populārs risinājums. Kopumā krosa ķiveres ir ne tikai par stilu, lai jūs izceltos laukā un motokrosa trasē, bet galvenokārt par drošību un komfortu, braucot ārpus ielas.

Termoaktīvā apakšveļa

Termoveļa jau vairākus gadus kļūst arvien populārāka starp bezceļu motociklistiem. Sākotnēji ražotāji savus izstrādājumus orientēja uz tiem, kas dodas ceļā aukstākos laika apstākļos, taču laika gaitā tirgū sāka parādīties termoveļa, kas palielina termisko komfortu arī vasaras karstumā. Mūsdienās termoveļa ir mūsdienīgi produkti, kas ir neaizstājams motociklista ekipējuma pirmais slānis - gan krosa un enduro braucējiem, gan arī šosejas motociklistiem. Termoveļa efektīvi izspiež mitrumu uz āru, kas kopā ar ventilācijas zonām un bezšuvju konstrukciju nodrošina augstu komforta līmeni neatkarīgi no apvidus vai braukšanas tempa. Turklāt, dodoties enduro izbraucienā, termoveļa labi sader ar citām aktivitātēm, tāpēc varēsiet droši doties pārgājienā vai kāpšanā, nemainot apģērbu. Savukārt termoveļa ir neaizstājams ekipējums, dodoties slēpot vai braukt ar sniega dēli, īpaši komplekti, kas izgatavoti no merino vilnas.

Krustu aizsargi ir būtiski, ja vēlaties atgriezties no bezceļu izbrauciena vesels un turpināt savu bezceļu hobiju. Aizsargi, ortozes, buferi, kakla stabilizatori un bruņas - krustu aizsargu izvēle ir liela, un tas nozīmē, ka ir arī daudz veidu, kā palielināt drošību. Populārākie enduro aizsargi ir no tādiem zīmoliem kā Fox, Leatt un Acerbis. Izvēloties krosa aizsargus, pievērsiet uzmanību aizsargu sertifikācijai, ventilācijas sistēmai un uzbūves kvalitātei. Atcerieties, ka, jo smagāk jūs braucat un jo iespaidīgākas darbības veicat motokrosa trasē, jo vairāk jums jābruņojas un jāķeras pie augstākas klases krosa aizsargiem. Papildu kritēriji, iegādājoties enduro aizsargus, ir stiprinājuma sistēmas un izskats. Tāpat kā citiem krosa/enduro aizsarglīdzekļiem (piemēram, ķiverēm un zābakiem), arī krosa aizsargiem ir fenomenāls stils un daudzveidīgas krāsu versijas.

Buggy, SSV un UTV ir transportlīdzekļi, kas sniedz mums lielu prieku daba. Neatkarīgi no tā, kādas markas ir jūsu SSV, UTV vai buggy garažā, jums var noderēt papildu aprīkojums - tas ļaus pielāgot jūsu transportlīdzekli darbam, kustībai konkrētos apstākļos vai sacensībām. Mūsu piedāvājumā jūs atradīsiet ceļošanas somas, drošības jostu sistēmas, papildu buferus un jumtus, numura turētājus un karogu turētājus, spoguļus, logus un turētājus ieročiem. Nepaguriet un sagatavojiet savu SSV, UTV vai buggy piedzīvojumiem jebkurā teritorijā!

Ja jūs cerat uz lielām emocijām dabā, jūsu transportlīdzeklis jābūt izciliem tehnikas parametriem - pretējā gadījumā jūsu UTV, SSV vai buggy nebūs spējīgs tikt galā ar prasīgajām apstākļu izmaiņām. Mūsu piedāvājumā jūs atradīsiet rezerves daļas un eksploatacijas komponentus no labākajiem ražotājiem tirgū. Dzinēja daļu (ieskaitot pistonus, vārstus un svecītes), bremžu, šasijas komponentu (ieskaitot stūres līkumi, pusasi un bremžu diski) un piekabes komponentu ir tikai neliela daļa no tā, ko var atrast mūsu veikalā tieši SSV, UTV un buggy. Rūpējieties par savu drošību un komfortu, ceļojot pa neizbrauktajiem ceļiem!